Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek

oraz

Miejskie Koło PTTK nr 15 przy O/ PTTK w Rzeszowie

zapraszają na imprezę turystyczną

Warszawa - najciekawsze atrakcje stolicy

w trzy dni

24 – 26 lipca 2020r.

(piątek, sobota, niedziela)

Dzień I - piątek 24 lipca

Zbiórka 4:45 parking Hala MOSiR w Jarosławiu ul. Sikorskiego. Wyjazd o godz. 5:00.

Przyjazd do Warszawy i zwiedzanie Świątyni Opatrzności Bożej oraz Panteonu Wielkich Polaków, następnie zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego oraz parku w Wilanowie. Przejazd na ul. Powązkowską – słynne nekropolie warszawskie: Stare Powązki i Powązki Wojskowe – zwiedzanie historycznych cmentarzy z przewodnikiem. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i integracja grupowa

Dzień II - sobota 25 lipca

Śniadanie, ok. 8:00 przejazd do Warszawy: wyjazd na XXX piętro Pałacu Kultury  i Nauki – panorama Warszawy z Tarasu widokowego. Następnie spacer przez Ogród Saski, do Grobu Nieznanego Żołnierza – odprawa warty przy GNŻ, przejście przez Plac Piłsudskiego i Krakowskie Przedmieście pod Pałac Prezydencki. Spotkanie z przewodnikiem i spacer po Starówce Warszawskiej – Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Katedra św. Jana Chrzciciela, Kanonia, Rynek z Syrenką, Barbakan, pomnik Małego Powstańca. Następnie zwiedzanie wnętrz Zamku Królewskiego. Powrót do hotelu, obiad, zmiana kreacji i wyjazd na spektakl do Teatru Ateneum (ul. St. Jaracza) lub Teatru 6. Piętro (w PKiN).

Powrót do hotelu, odpoczynek nocny.

 

Dzień III - niedziela 26 lipca

Możliwość uczestnictwa we mszy niedzielnej, śniadanie i wykwaterowanie się. Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego – zwiedzanie indywidualne z wykorzystaniem audioprzewodnika. Spacer po Łazienkach Królewskich, najpiękniejszym parku Warszawy – Belweder i pomnik Chopina, zwiedzanie z przewodnikiem Starej Oranżerii i Pałacu na Wyspie. Obiad przed wyjazdem w drogę powrotną.

Powrót do miejsca rozwiązania wycieczki w późnych godzinach nocnych.

 

Cena imprezy -   780zł dla kandydatów na członków

                              760zł dla członków JSPTiPW i PTTK Jarosław (z opłaconymi składkami)

Płatność w III ratach: do 15 maja 300zł, do 15 czerwca 300zł, do 15 lipca 180zł/160zł

Cena obejmuje: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota, przewodników warszawskich,
2 noclegi z pełnym wyżywieniem, system nagłaśniający, bilet do teatru, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, impreza integracyjna, obiad

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy i kolejności zwiedzania oraz nie ponosi odpowiedzialności za utrudnienia i zmiany wynikłe w trakcie imprezy z przyczyn od niego niezależnych.

Zgłoszenia przyjmowane będą poprzez link: https://forms.gle/kc7E2qL2rzrszWEL7 lub pod nr tel. 791 505 500 do dnia 15.05.2020. Wpłaty przyjmowane będą przelewem na konto Stowarzyszenia BS/O Jarosław nr konta 26 9096 0004 2001 0022 8925 0001 z dopiskiem Warszawa lub w siedzibie Jarosławskiego Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek, Rynek 6 w Jarosławiu, III piętro w piątek w godz. 12:00 – 14:00. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata wpisowego do dnia 15.05.2020 r. Wyjazd odbędzie się przy minimum 45 uczestnikach.

Imprezę poprowadzi Michalina Drozd - pilot, przewodnik

tel. 692 697 089